Operator facturare servicii transport marfuri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Operator facturare servicii transport marfuri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.08.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii superioare;
    - Experienta dе minim 2 ani in domeniul financiar - contabil;
    - Cunostinte bune dе MS Office si Saga;
    - Experienta in domeniul serviciilor de transport marfuri sau in volume mari de procesare facturi/informatii in domeniul serviciilor - constituie avantaj
    - Seriozitate, abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
    - Persoana orientata catre detalii, organizata, cu atitudine proactiva, dornica dе dezvoltare.

    Responsabilitati

    - Comunicarea in limba engleza cu clientii alocati;
    - Intocmirea de diferite raporte si situatii contabile catre management;
    - Inregistrarea de plati-incasari lei si valuta cu ordin de plata;
    - Activitati de suport pentru Contabilul Sef;
    - Activitati de cash - flow.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salariu motivant;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Mediu de lucru placut.

    Locatie: Sector 3
    Program:L-V 09:00 - 18:00

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (74)