Operator facturare servicii transport marfuri

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.07.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii superioare;
    - Experienta dе minim 2 ani in domeniul financiar - contabil;
    - Cunostinte bune dе MS Office si Saga;
    - Experienta in domeniul serviciilor de transport marfuri sau in volume mari de procesare facturi/informatii in domeniul serviciilor - constituie avantaj
    - Seriozitate, abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
    - Persoana orientata catre detalii, organizata, cu atitudine proactiva, dornica dе dezvoltare.

    Responsabilitati

    - Comunicarea in limba engleza cu clientii alocati;
    - Intocmirea de diferite raporte si situatii contabile catre management;
    - Inregistrarea de plati-incasari lei si valuta cu ordin de plata;
    - Activitati de suport pentru Contabilul Sef;
    - Activitati de cash - flow.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salariu motivant;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Mediu de lucru placut.

    Locatie: Sector 3
    Program:L-V 09:00 - 18:00