Ingineri Instalatii - Electrice/Sanitare/Ventilație/Mecanice

Vezi toate job-urile Ingineri Instalatii - Electrice/Sanitare/Ventilație/Mecanice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Iasi
  • Actualizat la: 24.09.2020
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Studii superioare, absolvent – Facultatea de Construcții și Instalații – specializările Electrice, Sanitare, Instalații termice și HVAC, Mecanice;
    - Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu;
    - Cunoștințe de operare calculator;
    - Abilitățile de management și cunoştinţe solide în domeniul instalaţiilor.

    Responsabilitati

    - Coordonarea lucrărilor care vizează instalațiile de ventilație și climatizare, sanitare, sisteme și instalații de limitare și stingere incendii, electrice, mecanice;
    - Oferă consultanță în vederea funcționării optime a instalalațiilor și corectează orice anomalie;
    - Coordonarea și monitorizarea implementării proiectelor aprobate pe parte de instalații;
    - Organizarea, îndrumarea și verificarea întregii activități a echipei, în raport cu sarcinile de serviciu;
    - Activități specifice de proiectare instalații, în conformitate cu legislația și normativele în vigoare;
    - Se asigură de organizarea fiecărui loc de muncă și pregătirea condițiilor de execuție a lucrărilor / supravegherea executării acestora;
    - Urmărește încadrarea în normele de consum și răspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele pe care le are în primire;
    - Întocmește diverse situații solicitate de superiorul ierarhic și altor solicitări specifice stabilite de conducere.

    Alte informatii

    Se oferă:

    - Pachet salarial motivant:
    - Condiții de muncă deosebite într-un mediu dinamic și stimulativ;
    - Posibilitatea integrării într-o echipă, caracterizată prin performanță și succes.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    6000 - 9000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (114)