Controlor Exploatare Campus Logistic, Stefanestii de Jos

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Auchan Retail Romania active.

Vezi toate job-urile Controlor Exploatare Campus Logistic, Stefanestii de Jos active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 11.09.2020

    Auchan Retail este o companie de familie cu o prezență internațională, o companie umană și îndrăzneață. Un comerciant care se schimbă într-o lume aflată în schimbare și care vine în întâmpinarea consumatorilor tot mai interesați de starea lor de bine – Auchan are ambiția de a le schimba viața.

    Pentru că Auchan Retail nu este doar un distribuitor, ci un comerciant care își selectează produsele și furnizorii, care își cunoaște clienții. Un comerciant care îmbină avantajele digitalului cu cele ale magazinelor fizice pentru a propune clienților săi o experiență personalizată. Un comerciant care își transformă spațiile în zone de viață și de cumpărături, de petrecere a timpului liber în mod plăcut.
    Auchan Retail este preocupat atât de clienții cât și de angajaţii şi partenerii săi, acordându-le prioritate, în toate proiectele sale.

    Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivați, implicați, responsabili și ambițioși. Dacă îți doreșți să activezi într-un mediu de lucru civilizat și colegial, cu numeroase posibilități de împlinire profesională, trimite CV-ul direct pe acest site sau crează-ți cont pe site-ul Auchan, secțiunea Carieră.

    Cerinte

    Studii medii (liceu/scoala profesionala)
    Experienta intr-un rol similar in departamentul Logistica.

    Responsabilitati

    Verifica zilnic modalitatea de stocare a produselor din suprafata de depozitare
    Verifica integritatea produselor, coletelor si paletilor din aria de activitate
    Investigheaza detaliile stocului scriptic din modulul informatic cu cele de pe teren
    Inventariaza periodic zona de nonconformitate si datele de expirare
    Inventariaza zilnic zonele de picking unde s-a pregatit marfa pentru livrare.

    Echipele noastre cresc odata cu deschiderea noului Campus Logistic Auchan, situat in comuna Stefanestii de Jos. Toate platformele noastre logistice situate in apropierea Bucurestiului se vor reuni sub un singur acoperis, intr-un campus modern, nou-nout, incepand din luna aprilie a acestui an.
    Asiguram transport gratuit dus-intors de la 3 statii de metrou pana la locatie.Asiguram transport din zona Pacii si Pipera.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>

    Aplica fara CV
    Ilfov,

    Hybrid