Operator CNC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Operator CNC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 17.07.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;
    • Experiență pe poziție similară minim 1 an.

    Responsabilitati

    Alte informatii

    Pachet salarial:
    • Salariu de încadrare peste media pieței;
    • Tichete de masă;
    • Ore suplimentare plătite DUBLU;
    • Spor de noapte.

    Se oferă transport asigurat.

    Pentru mai multe informații în ceea ce privește rolul, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon: 0747 097 928.

    Aplica fara CV
    Strainatate, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (5)