Shop Manager IQOS - Braila

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orbico active.

Vezi toate job-urile Shop Manager IQOS - Braila active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orbico
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Braila
  • Actualizat la: 14.09.2020

    Orbico is the distributor of a large number of globally known quality brands that belong to the category of beauty care products of food and non-food products, technical and electrical appliances for pharmaceuticals, toys, textile products, cigarettes as well as motor oils.

    Cerinte

    Ca sa devii in scurt timp un membru de baza in echipa IQOS, vei avea nevoie de:

    Studii superioare finalizate;
    Experienta in retail (1-2 ani);
    Indemanare in utilizarea diferitelor aplicatii si sisteme;
    Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
    Entuziasm, ambitie si pasiune pentru ceea ce faci;
    Invatare rapida, rezolvare de probleme si focus pe rezultate;
    Spirit de echipa si empatie;
    Simtul umorului la nivel avansat! :)

    Responsabilitati

    In rolul de Shop Manager vei fi responsabil(a) de:

    Crearea unei experiente de vanzare unice pentru clientii IQOS, utilizand toate informatiile si materialele pe care le ai la dispozitie;
    Coordonarea echipei de consultanti de vanzari din locatia pe care o gestionezi;
    Recrutarea, integrarea in echipa, evaluarea si dezvoltarea profesionala a membrilor echipei tale, in functie de potentialul fiecaruia;
    Utilizarea eficienta a sistemelor de vanzare si promotii si asigurarea functionarii lor optime;
    Implementarea promotiilor si a altor activitati de marketing conform planificarii;
    Asigurarea unui stoc dimensionat corect in locatia ta, urmarind istoricul de vanzare si potentialul locatiei;
    Imaginea locatiei tale si respectarea standardelor brand-ului IQOS;
    Raportarile periodice sau cele solicitate punctual.

    Scopul nostru este de a genera o creştere de lungă durată a afacerii de a crea şi de a adăuga valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliul nostru. Clienţii noştri sunt cu toţii participanţi relevanţi şi de renume pe piaţă, care fac parte din categoria marilor reţele multinaţionale, reţele locale de comerţ cu amănuntul, magazinele en-gros, drogherii, farmacii, comercianţilor locali independenţi, antreprenorilor B2B şi a canalelor specializate de vânzări. De aceea, Orbico este un partener preferat pentru a satisface cel mai bine nevoile partenerilor noştri de afaceri cu o combinaţie optimă a ofertelor de produse, serviciilor, flexibilităţii şi expertizei locale.

    Cu o echipă de experţi profesionişti şi pasionaţi noi oferim soluţii de afaceri complete şi atotcuprinzătoare pentru vânzări, servicii de logistică, marketing şi servicii de management a brandurilor pentru produsele din portofoliul nostru. În afacerea şi acţiunile noastre noi suntem conduşi de Viziunea, Misiunea, Principiile şi Valorile noastre.

    Aplica fara CV
    Braila,

    Bacau, Braila, Constanta,

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    Braila, Buzau, Galati,