Reprezentant Vânzări - elemente prefabricate

Vezi toate job-urile Reprezentant Vânzări - elemente prefabricate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Productie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 07.07.2020
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - experiență în vânzări; - cunoștințe tehnice privind structurile de rezistență; - abilități de citire a planșelor și proiectelor privind structura de rezistență; - capacitatea de a găsi soluții alternative asupra nevoilor beneficiarului privind conceptul structurii de rezistență;
    - abilități dе negociere și persuasiune.

    Responsabilitati

    - realizează prezentări ale produselor și serviciilor companiei oferind informații tehnice;
    - negociază și încheie contracte, acorduri de plată și supervizează derularea operațiunilor;
    - atinge target-ul stabilit și asumat pentru propria activitate;
    - întocmește rapoarte de activitate și statistici periodice referitoare la activitatea de vânzări proprie;
    - participă la evenimente în domeniu pentru stabilirea de noi contacte;
    - analizează și prelucrează cererile de ofertă și răspunde prompt și adecvat acestora.

    Iasi, Sibiu, Suceava, Job national

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (4)