Assistant Manager

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Management - Consultanta
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.07.2020

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that weĺll find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate;
    - Minim 1 an experien╚Ť─â;
    - Capacitate foarte bun─â de comunicare ╚Öi rela╚Ťionare cu clien╚Ťii,
    - Aten╚Ťie distributiv─â, personalitate energic─â, g├óndire pozitiv─â, amabilitate ╚Öi eficien╚Ť─â;
    - Cuno╚Ötin╚Ťe de limba englez─â ÔÇô nivel avansat;
    - Bune cuno╚Ötin╚Ťe operare PC (Windows, Microsoft Word ╚Öi Excel, Internet);

    Responsabilitati

    - Gestionare apeluri telefonice, mesaje, coresponden╚Ť─â, documente interne;
    - Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele;
    - Clasarea și arhivarea documentelor;
    - Primirea clien╚Ťilor ╚Öi colaboratorilor, activit─â╚Ťi de protocol, stabilire ├«nt├ólniri;
    - Redactare email-uri, diferite documente solicitate de management;
    - Participare, al─âturi de ceilal╚Ťi membrii ai companiei, la anumite proiecte interne;
    - Realizarea de rapoarte periodice, dar și la cerere;
    - Men╚Ťine leg─âtura cu diver╚Öi furnizori (curierat, papet─ârie, telefonie, etc.);
    - Activit─â╚Ťi de contabilitate primara (eviden╚Ťa pl─â╚Ťilor, pregatirea documentelor lunare, etc.);

    - Prin aplicarea la acest job, se consider─â c─â avem consim╚Ť─âm├óntul dvs. implicit, pentru procesarea datelor cu caracter personal, de c─âtre QPAS, conform Regulamentului (UE) 2016/679.