Inginer Mecanic - Industrie Farmaceutica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LAROPHARM active.

Vezi toate job-urile Inginer Mecanic - Industrie Farmaceutica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: LAROPHARM
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.04.2021

    Din 2001, suntem o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordăm: cercetare, producţie şi distribuţie. Misiunea noastră este să îmbunătățim sănătatea oamenilor oferind produse de calitate la prețuri accesibile, iar viziunea noastră este să devenim unul dintre cei mai puternici și de încredere producători de produse farmaceutice din România prin investiții în direcția extinderii și diversificării portofoliului de produse.

    Deţinem una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Bună Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor, cu laboratoare de cercetare de cel mai înalt nivel, linii de producţie moderne şi o puternică echipa de reprezentanţi medicali şi de vânzări, ne numărăm printre principalii competitori autohtoni de pe piaţa farmaceutică din România.

    Cerinte

    - Studii Universitare Tehnice;
    - Cunostinte limba engleza: nivel mediu;
    - Operare PC: MS Office
    - Experienta minima de 1 an pe o pozitie similara.

    Responsabilitati

    1. Coordoneaza activitatea de intretinere echipamente pentru sectia de producție, in conditii de calitate impuse de standardele industriei farmaceutice si legislatiei in vigoare;
    2. Planifica si urmăreste activitatea de intretinere periodica, reglajele utilajelor de productie si se asigura ca liniile de productie functionează în parametrii normali;
    3. Planifica si asigura derularea reviziilor periodice ale liniilor de producție; gestioneaza derularea contractelor de service;
    4. Initiaza, coordoneaza si conduce/ participa la proiecte de optimizare a echipamentelor de productie in colaborare cu celelalte departamente;
    5. Initiaza idei si concepte pentru activitatile de intretinere, pentru a dezvolta calitatea muncii si de a mari eficacitatea procedurilor de lucru;
    6. Face parte din comisiile de validare/ calificare a echipamentelor si proceselor de productie;
    7. Propune masuri noi pentru prevenirea accidentelor de munca, de mediu sau incendii;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Tichete de masa;
    - Abonament medical la o retea de clinici private;
    - Transport asigurat.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (132)