Inginer executie CFDP-Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nework active.

Vezi toate job-urile Inginer executie CFDP-Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Nework
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 18.06.2020
    Scurta descriere a companiei

    Nework este agentie de recrutare personal si head hunting.

    Clientii nostri sunt din Romania ,dar si din afara Romaniei: Germania,Austria si alte tari din Uniunea Europeana.

    Procesul de recrutare este corect,respectam cerintele clientului  si respectam cerintele si nevoile candidatului.Expertiza colegilor nostri cu peste 20 ani experienta in recrutare si head hunting, reusesc sa uneasca in final candidatul si clientul ,intr-un partneriat pe termen lung,care se numeste contract de munca, fie in Romania,fie in alta tara din Europa.

    Cerinte

    • Studii tehnice superioare(construcutii) de preferat CFDP ;
    • Cunoasterea normelor legale in domeniu;
    • Experienta specifica de minim 2 ani;
    • Disponibilitate pentru deplasare
    • Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
    • Persoana serioasa, ordonata, responsabila;
    • Cunostinte utilizare PC (Word, Excel, Microsoft Project etc.)
    • Permis de conducere categoria B
    • Rezistenta la stres, disponibilitate pentru program prelungit
    • Buna capacitate de relationare cu colegii /echipa

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    • Planifica, organizeaza si monitorizeaza intreaga activitate din santier si raspunde de rezultate, de calitatea lucrarilor si de incadrarea in termenele de executie stabilite;
    • Mentine legatura cu seful ierarhic, comunicarea cu diferite parti ale proiectului
    • Studiaza planurile si proiectele si asigura punerea lor in aplicare;
    • Identifica neconcordantele intre proiect si situatia din teren
    • Intocmeste necesar de materiale pentru santier si lansarea de comenzi;
    • Supervizeaza activitatile personalului din subordine ;
    • Intocmeste si centralizeaza rapoartele de lucru, pe categorii de lucrari.
    • Asigura comunicarea cu partenerii din cadrul proiectului si respecta obligatiile contractuale.
    • Supervizeaza direct echipamentele tehnice, subcontractantii si pe alti colaboratori implicati.

    Alte informatii

    Oferta/ Beneficii:
    -contract pe 6 luni,cu posibilitatea de a se transforma in perioada nedeterminata,in functie de performanta
    -salariu negociabil,în funcție de competențe
    -mediu de lucru profesionist și de lungă durată
    -companie stabila financiar

    Numai candidații selectionati ,vor fi contactati pentru procesul de recrutare.
    Aplicațiile vor fi strict confidențiale.

    Descrierea companiei:
    NEWORK Recruiting Germany este companie de recrutare înființata în anul 2017, cu scopul de a recruta personal tehnic pentru clientii noștrii din tara si strainatate.Sediul nostru se afla in Ploiesti.Consultantii nostri au peste 20 ani experienta in recrutare si selectie de personal tehnic,atat pentru Romania ,cat si pentru piata externa.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Iasi, Job national

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,