Reprezentant vanzari Prahova sau București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari Prahova sau București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.06.2020

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Cunoașterea limbii engleze;
    Permis categoria B, fără antecedente;
    MS Office și noțiuni de bază în ceea ce privește programele de identificare a pieselor de schimb pentru tractoare și utilaje agricole;
    Disponibilitate pentru deplasări.

    Responsabilitati

    Menținerea relației cu clienții existenți;
    Contractarea de noi clienți;
    Atingerea obiectivelor de vânzări;
    Acoperirea zonei alocate.
    Zona de activitate cuprinde următoarele județe (PH, BZ, BR, TL, CT,
    IL, IF, DB, CL, GR).

    Alte informatii

    Se oferă:
    - salariu net 3500 lei plus comision vânzări;
    - echipament de lucru laptop/mașină de serviciu/diurnă plus cazare/telefon mobil.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (211)