Consilier Vanzari Drogherie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Carrefour România active.

Vezi toate job-urile Consilier Vanzari Drogherie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Carrefour România
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.06.2020
    Scurta descriere a companiei

    Lumea Carrefour e mai mult. E despre oameni!

    Hai să ne cunoști așa cum suntem: prietenoși, muncitori, haioși, responsabili, creativi și ingenioși, de ajutor. Fiecare dintre noi avem trăsături care ne fac să fim unici și valoroși. Suntem diferiți și în același timp suntem la fel ca toți românii: vrem să fim liberi, să alegem, să ne exprimăm punctul de vedere, să ne simțim bine!

    Intră pe http://carrefour.ro/cariere și află mai multe despre noi!

    Cerinte

    Ţine dе tine să:
    -Ai bune abilități dе organizare și planificare
    -Fii o persoană dinamică, proactivă și atentă la detalii
    -Fii orientat către mulțumirea clientului și către rezultate
    -Să fii pasionat dе produsele cosmetice și dе îngrijire (constituie un avantaj)
    -Ai experientă comercială, preferabil în domenii legate dе îngrijire, frumusețe, sănătate (constituie un avantaj).

    Responsabilitati

    Cе аr trebui să faci:

    -Să оfеri clienților infоrmații complete și cоrеcte desprе prоdusele din Drоghеriе pеntru а facilita procesul de cumpărare.
    -Să te asiguri de aspectul comercial al Drogheriei: plin cu marfă, curat, aranjat, semnalizat
    -Să oferi informații clienților pentru a-i consilia în procesul de cumpărare a produselor dând dovadă de o atitudine proactivă, orientată către client
    -Să animi spațiul de vânzare, să întâmpini, să servești și să consiliezi oferind o experiență plăcută clienților.

    Pe lângă salariu, îți oferim:
    -Tichete de masă
    -Asigurare medicală privată
    -Cupoane de magazin
    -Primă de vacanță
    -Cursuri de formare
    -Bonus de performanță

    Te recunoști? Aplică acum!