Cleaning Personel

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Euro Games Technology active.

Vezi toate job-urile Cleaning Personel active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Euro Games Technology
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.08.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Diploma absolvire minim 8 clase;

    Responsabilitati

    - Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, loialitate, spirit de initiative, spirit de observatie.

    Alte informatii

    · Salariu atractiv – incepand de la 1900 lei net;
    · Dupa primele 3 luni bonus de performanta; transport asigurat RATB+Metrou; servicii medicale.
    - Program de lucru de 8 ore (09:00-18:00; 13:00-14:00 pauza de masa).

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,