COORDONATOR FLUX PRODUCTIE FARMACEUTICA (SEF SCHIMB)

Angajator: LAROPHARM
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.08.2020

    Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

    Laropharm deţine una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Buna Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor.

    Cerinte

    ​· Minim 1 an experienta in activitatea de productie farmaceutica
    · Experienta in coordonare activitate de productie – prezinta avantaj
    · Studii superioare finalizate: Farmacie, Chimie, Biochimie, Biologie
    · Abilitati de planificare & coordonare procese

    Responsabilitati

    · Coordoneaza activitatea si echipa de productie astfel incat productia planificata sa fie realizata in conditii de eficienta si calitate;
    · Asigura organizarea schimbului de lucru, folosirea echipamentelor si a utilajelor;
    · Urmareste procesul de productie si modul in care echipa isi desfasoara activitatea;
    · Asigura respectarea consumurilor specifice pentru fiecare serie de produs pe fluxul de fabricatie;
    · Urmareste modul de completare a documentelor specifice productiei, precum si circulatia corecta a acestora;
    · Cunoaste, aplica si respecta parametrii de fabricatie fiecarui produs si Regulile de Buna Practica de Fabricatie in vigoare;
    · Cunoaste, respecta si implementeaza legislatia cu privire la activitatea specifica de fabricatie a medicamentelor
    · Participa la proiecte de optimizare a productiei;
    · Participa la proiecte de imbunatatire a Sistemului Calitatii implementat.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Tichete de masa
    ​- Abonament medical la o retea de clinici private
    - Transport asigurat: Piata Unirii – locatia companiei

    Sediul companiei este in Bragadiru, Ilfov.
    ​Se ofera transport angajatilor de la Piata Unirii, Bucuresti - la sediul companiei (dus-intors).
    ​Se lucreaza in 3 schimburi (06:00-14:00; 13:45-21:45, 22:00-06:00).