Stivuitorist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Best Value active.

Vezi toate job-urile Stivuitorist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Best Value
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Otopeni
  • Actualizat la: 11.05.2020

    Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostrue este BESTVALUE - Duty Free Experience.

    Cerinte

    - Atestat ISCIR + talon valabil
    - Experienta minim 2 ani pe utilaj Reach Truck
    - Seriozitate si responsabilitate
    - Spirit de echipa

    Responsabilitati

    - Desfasoara activitati specifice de incarcare/descarcarea produselor si pozitionarea lor pe locati pe utilaj Reach Truck;
    - Receptioneaza marfurile din depozit;
    - Asigura acuratetea stocului;
    - Efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform procedurilor de lucru;

    - Este implicat in activitati de pregatire si coletare, in momentele in care este nevoie;
    - Participa activ la inventare;

    - Marfurile sunt specifice magazinelor duty free - parfumerie, bauturi fine, accesorii, dulciuri.

    Alte informatii

    Pachet salarial: 2600 Ron + tichete de masa

    Se lucreaza 5 zile/ saptamana, Luni - Vineri in intervalul 8:00 - 16:30, cu posibilitatea de modificare a programului in perioada urmatoare: 5 zile/ saptamana Luni – Duminica 8:00 - 16:30.

    Locatie: Depozitul Karl Heinz Dietrich din Strada Horia Closca si Crisan, Otopeni, Ilfov

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,