Recruitment Researcher

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Recruitment Researcher active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.08.2020

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    • University degree;
    • 6+ months of professional experience in sourcing or recruitment field;
    • Intermediate to advanced knowledge of MS Office;
    • Good analytical and Internet search skills;
    • Highly responsible and motivated person;
    • Strong communication and networking skills;
    ... and most important “make things happen while still having fun” attitude.

    Responsabilitati

    • Sourcing potential candidates by utilizing different search services;
    • Maintaining of the candidates’ database updated;
    • Utilizing research methods to source passive candidates;
    • Market research, analysis, related reports;
    • Take over various research tasks upon request.

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (33)