Sofer protocol – Bucuresti

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.05.2020

    Farmavet este o companie de prestigiu pe piata veterinara din Romania, care si-a consolidat pozitia in ultimii ani pe piata romanesca in distributia produselor veterinare.

    Cerinte

    • Persoana de incredere, responsabila
    • Persoana capabila sa asigure confidentialitatea informatiilor cu care intra in contact
    • Experienta pe o pozitie similara
    • Capacitate de adaptare in diverse situatii.
    • Capacitatea de a comunica usor cu colegii.

    Responsabilitati

    Responsabilitati principale:

    • Asigura transportul persoanelor la/de la aeroport.
    • Duce diverse documente de diverse institutii ale statului.
    • Asigura transportul persoanelor ce trebuie sa mearga la banca.
    • Asigura aprovizionarea pe partea de papetarie/birotica.
    • Alte activitati solicitate de Directorul General/Asistent director

    Alte informatii

    Aspecte organizatorice:

    • Salariu: motivant; bonuri de masa
    • Perioada contractuala: nedeterminat
    • Instrumente de lucru: masina si telefon de serviciu
    • Program de lucru: de luni pana vineri,inegal
    • Punct de lucru: Bucuresti – Giulesti, nr 333