Manipulant – Cluj

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 06.06.2020

    Farmavet este o companie de prestigiu pe piata veterinara din Romania, care si-a consolidat pozitia in ultimii ani pe piata romanesca in distributia produselor veterinare.

    Cerinte

    • Studii medii
    • Atentie deosebita la detalii
    • Diponibil la efort fizic
    • Capacitate de organizare si planificare

    Responsabilitati

    Responsabilitati principale:

    • Incarca si/sau descarca marfurile in/din autovehiculele de livrare.
    • Verifica concordanta produselor cu a documentelor.
    • Verifica marfurile sosite in depozit si pe cele livrate din punct de vedere al calitatii si cantitatii.
    • Se ocupa de receptia cantitativa si calitativa a produselor.
    • Eticheteaza marfurile receptionate si cele pregatite pentru livrare.
    • Manipuleaza cu maxima responsabilitate produsele care intra/ies in/din depozit, cu respectarea
    • normelor legale.
    • Manipuleaza si aseaza produsele in depozit, in functie de sortimente si termenul de valabilitate. Participa la inventarierea marfurilor din gestiune.

    Alte informatii

    Aspecte organizatorice:

    • Salariu: motivant, bonuri de masa
    • Perioada contractuala: determinat 3 luni cu posibilitate de prelungire pe inca 6 luni
    • Punct de lucru: Cluj/ mobil; trebuie sa fie disponibilitate de deplasare in orice punct de lucru din tara;
    • Transport si cazare: asigurate de companie; in cazul in care nu este nevoie de deplasari vor lucra in cadrul depozitului din Cluj
    • Pe perioada pandemiei oferim in plus fata de salariu un bonus de 300 lei net pentru cei care lucreaza in locatia stabila, iar pentru echipa mobila bonusul o sa fie in valoare de 1000 lei net.
    • Program de lucru: luni-vineri, 8h/zi plus jumatate de ora pauza de masa