Gestionar – Bucuresti

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.06.2020

    Farmavet este o companie de prestigiu pe piata veterinara din Romania, care si-a consolidat pozitia in ultimii ani pe piata romanesca in distributia produselor veterinare.

    Cerinte

    • Studii medii
    • Buna cunoastere a pachetului MS Office
    • Atentie deosebita la detalii
    • Capacitate de organizare si planificare

    Responsabilitati

    Responsabilitati principale:

    • Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
    • Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
    • Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare;
    • Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;
    • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
    • Respecta organizarea spatiilor de depozitare;
    • Participa la activitatea de inventar derulata de companie;
    • Se implica activ in coordonarea activitatii echipei din cadrul depozitului.

    Alte informatii

    Aspecte organizatorice:

    • Salariu: motivant; bonuri de masa;
    • Perioada contractuala: determinat 3 luni cu posibilitate de prelungire pe inca 6 luni
    • Punct de lucru: mobil; trebuie sa fie disponibilitate de deplasare in orice punct de lucru din tara;
    • Transport si cazare: asigurate de companie; in cazul in care nu este nevoie de deplasari vor lucra in cadrul depozitului din Bucuresti
    • Pe perioada pandemiei oferim in plus fata de salariu un bonus de 300 lei net pentru cei care lucreaza in locatia stabila, iar pentru echipa mobila bonusul o sa fie in valoare de 1000 lei net.
    • Program de lucru: luni-vineri, 8h/zi plus jumatate de ora pauza de masa