Tehnician Veterinar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Smithfield România active.

Vezi toate job-urile Tehnician Veterinar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: Smithfield România
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.04.2020
    Remote work: On-site

    Responsabilitati:

    • Supravegheaza receptia materilor prime sosite in unitate;
    • Verifica, atat vizual cat si prin sectiunile obligatorii impuse de lege, organele si carcasele rezultate din fluxul de productie;
    • Recolteaza probe privind autocontrolul unitatii prevazut in HACCP conform solicitarilor;
    • Monitorizeaza actiunile de dezinfectie (controlul preoperational in sectorul alocat privind starea de igiena) si informeaza superiorul cu privire la toate neregulile observate si participa la remedierea acestora;
    • Monitorizeaza actiunile de dezinsectie si informeaza superiorul cu privire la toate neregulile constatate;
    • Verifica mentinerea echipamentelor de lucru in perfecta stare de curatenie;
    Cerinte:
    • Liceu cu profil agricol-veterinar sau certificat de calificare/diploma de tehnician veterinar;
    • Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
    • Atentie la detalii si flexibilitate in gestionarea responsabilitatilor zilnice
    Beneficii:
    • Tichete de masa;
    • Masa de pranz asigurata;
    • Sporuri in functie de specificul sectiei;
    • Orele suplimentare se platesc dublu;
    • Tichete cadou de Paste: 200 lei net;
    • Tichete cadou de Craciun: 250 lei net;
    • Pachete cadou de Craciun: produse COMTIM;
    • Beneficii medicale pentru angajat si membrii familiei sale;
    • Transport gratuit la si de la locul de munca;
    Program de lucru: in 2 schimburi, Duminica – Joi.

    Timisoara,