Marketing research specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PPC Energy Services active.

Vezi toate job-urile Marketing research specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: PPC Energy Services
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2020

    PPC este liderul pieței de energie în Europa de Sud-Est. Produce, distribuie și furnizează energie electrică, precum și produse și servicii energetice avansate în Grecia, România și Macedonia de Nord.

    Cerinte

    Cine esti?

    Absolvent studii superioare;
    Minim 3 ani experienta anterioara pe cercetare cantitativa;
    Experienta anterioara cu lucrul cu baze mari de date;
    Experienta anterioara in pregatire si sustinere de prezentari catre management;
    Nivel avansat Excel si PowerPoint.

    Ce cautam la tine?

    Aptitudini analitice;
    Atentie la detalii, capacitatea de a lucra cu cifrele;
    Abilitati de comunicare, prezentare si relationare;
    Abilitati de organizare eficienta a activitatilor;
    Orientare catre clienti;
    Orientare spre rezultate,
    Initiativa / proactivitate.

    Responsabilitati

    Rolul Coordonatorului de Proiect este sa sustina si sa sprijine strategia BU prin colectarea si analiza datelor referitoare la clienti formularea de recomandari precum si construirea sau indetificarea de noi instrumente de cercetare de piata si indicatori.

    Responsabilitatile postului:

    Gestioneaza proiectele interne sau externe de marketing research
    Gestioneaza si dezvolta proiectul de NPS pentru toate categoriile de clienti
    Gestioneaza relatia cu agentia de cercetare de piata
    Analizeaza informatiile din baza de clienti, formuleaza si prezinta recomandari pentru cresterea satisfactiei clientilor si pentru eficientizarea campaniilor de marketing

    Alte informatii

    Contract: perioada nedeterminata
    Pachet salarial competitiv;
    Reduceri pentru servicii medicale;
    Zile libere in plus (Zi de naștere, Ziua energetică) + Zile de concediu suplimentar în funcție de vechimea în muncă;
    Rambursarea unei părți din biletul de vacanta;
    Oferte speciale pentru angajații noștri din partea colaboratorilor noștri;
    Oportunități de dezvoltare profesională reală;
    Mediu de lucru internațional și oportunități de călătorie;
    Programul de integrare într-o echipă profesională, tanară și dinamică.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre PPC Energy Services. Consultati Politica de procesare a datelor personale a PPC Energy Services >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (94)