Operator Junior Call Center cu italiană

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup CZ active.

Vezi toate job-urile Operator Junior Call Center cu italiană active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup CZ
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.07.2020

    For more than 70 years, Manpower has been dedicated to enriching people’s lives with meaningful employment and development opportunities, and providing companies with innovative workforce solutions that help them increase agility, improve productivity and boost the bottom line.

    Cerinte

    Cerințe:

    Cunoștințe avansate-limbă Italiană și Română (C1-C2).
    Bune cunoștințe ale programului Microsoft Office.
    Experiență în call-center-minim doi ani.
    Flexibilitate.
    Voința de a lucra în ture și sfârșit de săptămână: LUNI-VINERI/LUNI-DUMINICĂ.
    Diplomă de BAC.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile tale:

    Sistemul tiketing de monitorizare si gestire help-desk.
    Furnizarea de informații și/sau suport tehnic pentru diferite produse bancare, cum ar fi: POS, aplicații bancare online și carduri de debit/credit.

    Alte informatii

    Salariu și beneficii:

    Salariu pe măsură.
    Recompensă pentru orele de noapte (75% bonus pe ora de noapte lucrată).
    Bonuri de masă - 315 Ron.
    Bonus anual pentru performanță.
    Transport-Taxi (valabil pentru turele de noapte 22:00 - 06:00).
    Orele suplimentare sunt recompensate (200% bonus pe oră suplimentară lucrată).
    Spor pentru sărbătorile libere legale (200% bonus pe ora sarbatoare legală lucrată).
    Spor weekend (1 zi weekend - 90 ron net).
    Abonament-Asigurare medicală garantat.
    Concediu de (21 zile pe an, proporțional cu perioada contractuală lucrată).
    Ore libere plătite (24 ore /an-proporțional cu perioada contractuală lucrată).
    Platforma benefit online (ron/brut pe lună, garantat 2520 ron/an pentru 12 luni, pentru anul 2020).
    Fond Pilon 3 (pensie ron/net pe lună - 100 ron garantat sunt plătiți lunar, după 6 luni de activitate).
    Voucher de (70 ron /lună-decontarea transportului: autobuz, metrou, carburant).

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (143)