Specialist Contact Center - Ech. Relatii Clienti (Ploiesti)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BCR active.

Vezi toate job-urile Specialist Contact Center - Ech. Relatii Clienti (Ploiesti) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: BCR
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 21.04.2021
    Remote work: On-site

    Profilul tau:

    • Cunosterea limbii romane la un nivel avansat;
    • Bune abilitati de comunicare orala si scrisa;
    • Orientare catre client si capacitatea de a gasi rapid solutii;
    • Capacitate de concentrare si de ascultare activa;
    • Abilitati de operare PC (cunoașterea pachetului MS Office constituie un avantaj);
    • Experienta anterioara intr-un call center sau in activitati similare constituie un avantaj.
    Responsabilitatile tale:
    • Oferirea de suport si indrumare, prin telefon, pentru clientii existenti si potentiali, in concordanta cu gama de produse disponibile;
    • Verificarea corectitudinii datelor de identificare ale clientilor cuprinse in documentele contractuale aferente produselor/ serviciilor BCR;
    • Gestionarea apelurilor primite de la clientii BCR sau de la potentialii clienti precum si inregistrarea acestora in sistem;
    • Gestionarea documentelor primite de la clienti in vederea finalizarii procesului de vanzare;
    • Participarea la atingerea obiectivelor echipei, prin indeplinirea obiectivelor individuale.
    Beneficiile tale:
    • Oportunitatea de a te dezvolta intr-una dintre cele mai importante institutii bancare din Europa;
    • Asigurare medicala privata;
    • Pana la 27 zile de concediu de odihna in functie de anii de experienta profesionala;
    • Zile libere platite pentru evenimente neasteptate;
    • Zi libera de ziua ta de nastere;
    • Facilitati bancare si extra beneficii pentru pensia privata;
    • Plan de beneficii flexibile prin platforma Benefit online.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre BCR. Consultati Politica de procesare a datelor personale a BCR >>

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,