Analist digitalizare procese - Craiova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CEZ Romania Grup active.

Vezi toate job-urile Analist digitalizare procese - Craiova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: CEZ Romania Grup
Domeniu:
  • Inginerie
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 07.06.2020
    Scurta descriere a companiei

    Despre Grupul CEZ în România

    Grupul CEZ în România este reprezentat prin 8 companii – Distribuție Energie Oltenia, CEZ România, CEZ Vânzare, CEZ Trade, Tomis Team, MW Invest, Ovidiu Development şi TMK Hydroenergy Power.

    Grupul CEZ este prezent pe piaţa românească încă din anul 2005, odată cu preluarea companiei de distribuţie a energiei electrice Electrica Oltenia SA.

    Cerinte

     Studii superioare;
     Cunoștințe de:
    • Php
    • MySql
    • JavaScript
    • Html
     CSS Constituie un avantaj cunoștințele de:
    • Linux: File System Permissions
    • Windows: Permisii vs Drepturi
    • Apache Virtual Hosts
     Limba engleză - nivel mediu (Scris /vorbit);
     Capacitate de analiză și sinteză;
     Capacitate de organizare, cu gândire structurata, care apreciază ordinea;
     Lucru eficient și proactiv în echipă, dar cu capacitatea de a lucra și independent;
     Seriozitate, responsabilitate/asumare, orientat către dezvoltare și învățare continuă;
     Spirit practic, tenace cu atenție la detalii și rezistență în situații limită;

    Responsabilitati

     Dezvoltarea/testarea/implementarea de aplicații soft
     Respectarea termenelor de execuție și a cerințelor de proiectare
     Calitatea soluțiilor informatice oferite și respectarea standardelor de calitate
     Asigurarea de training și suport utilizatori
     Elaborarea documentației /manualului de utilizare pentru aplicațiile dezvoltate în cadrul departamentului
     Asigurarea mentenanței aplicațiilor și participarea la eventualele dezvoltări/modificări necesare pe parcursul ciclului de viață al acestora
     Participarea ca membru în echipă sau desfășurarea independentă a analizei activităților/fluxurilor propuse spre automatizare
     Participarea la proiectarea aplicațiilor si analizarea/propunerea de solutii privind platformele/ tehnologiile folosite
     Participarea în proiectele de dezvoltare cu furnizori de soft (asistență la întocmirea specificațiilor, testare, implementare, etc)
     Îmbunătățirea continuă a pregătirii profesionale de specialitate

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Hybrid

    Craiova,

    Vezi job-uri similare (6)