Inginer Proiectant Tamplarie Aluminiu

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 05.04.2020

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    • Studii: studii superioare de specialitate tehnica - inginer
    • Experienta: in domeniul proiectarii tamplariei de aluminiu, de cel putin 2 ani.
    • Limba engleza – nivel conversational.
    • Permis de conducere: categoria B
    • Operare PC: software de tamplarie aluminiu/PVC (WinArhi, Fenestra 2000, AutoCAD) sau alte programe conexe(Ex: Orgadata), MS Office - cunostinte de baza.
    • Capacitate organizatorica, abilitati de comunicare si motivare, spirit analitic, seriozitate;
    • Capacitate de a invata intr-un timp scurt produsele firmei;
    • Abilitati de munca in echipa;
    • Loialitate si adaptabilitate la valorile Companiei;
    • Capacitate de efort constant si perseverenta in activitatea desfasurata

    Responsabilitati

    • Intocmeste documentatia tehnica a produselor ce se vor executa in fabrica;
    • Asigura asistenta din punct de vedere tehnic clientilor atat la sediul companiei, cat si pe teren;
    • Proiectare produse in fabrica;
    • Oferta pret produse