Dispecer national - Bucuresti

Angajator: Vel Pitar
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.04.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerinte:
    - Diploma de BAC
    - Abilitati operare PC
    - Abilitati de comunicare, dinamism, orientare spre rezultate

    Responsabilitati

    Sarcini principale:
    - Estimarea necesarului de aprovizionare pentru punctele de lucru Vel Pitar
    - Crearea si verificarea comenzilor de transfer produse intre punctele de lucru Vel Pitar (in SAP);
    - Reglarea stocurilor de marfa astfel incat sa nu existe situatii de out of stock sau overstock in depozit;
    - Comunicarea permanenta cu departamentele implicate in proces: Vanzari, Depozit, Productie.

    Program de lucru:
    - 5 zile de lucru pe saptamana, program de lucru 11:00 – 19:00 si 12:00 – 20:00.
    - Se lucreaza 4 zile de weekend pe luna cu 4 zile libere la alegere.

    Beneficii:

    - Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, un mediu placut
    - Acceptam si persoane care nu au experienta, dar care doresc sa invete fluxurile si sa-si formeze o cariera intr-o companie mare, lider de piata pe domeniul ei de activitate
    - Pachet salarial atractiv
    - Bonus lunar de performanta (poate ajunge pana la 50% din salariu)
    - Tichete de masa
    - Decont integral transport STB + Metrorex
    - Sediul este la 10 minute de metrou Piata Sudului
    - Angajatii au posibilitatea de a invata sa lucreze in SAP, Microsoft Excel, Qlikview