Internship in domeniul financiar-contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Carmistin active.

Vezi toate job-urile Internship in domeniul financiar-contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Carmistin
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.06.2020

    Ne dorim să atragem lângă noi colegi care să aibă o viziune comună cu a noastră și să facem din Grupul Carmistin un model de afacere integrată.

    Cerinte

     Student în an terminal sau masterand
     Seriozitate, dorința de implicare
     Capacitate și dorința de învățare rapidă
     Capacitate de lucru sub presiune
     Persoană atentă la detalii, organizată

    Responsabilitati

     Culege și interpretează datele pentru realizarea analizei de profitabilitate
     Verifică și alocă veniturile și cheltuielile pe centre de cost/profit
     Monitorizează costurile companiei și alte elemente legate de balanța contabilă în funcție de cerințe
     Este implicat în procesul de bugetare
     Participa la analiza riscurilor pe baza indicatorilor specifici
     Urmărește respectarea bugetului
     Asigură, în funcție de cerințe, urmărirea financiar-contabila a proceselor de investiții din punct de vedere al cash flow-ului
     Analizează pierderile tehnologice pe produse

    Alte informatii

     Internship plătit;
     Program de lucru: 6 ore pe zi în regim flexitime, durata de 6 luni;
     Punct de lucru: Șos. București-Ploiești nr. 172-176, sector 1, Willbrook Platinum Business & Convention Center, Clădirea A1, etaj 2

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (120)