Contabil senior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Carmistin active.

Vezi toate job-urile Contabil senior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Carmistin
Domeniu:
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ramnicu Valcea
  • Targu Jiu
  • Actualizat la: 17.06.2020

    Ne dorim să atragem lângă noi colegi care să aibă o viziune comună cu a noastră și să facem din Grupul Carmistin un model de afacere integrată.

    Cerinte

    • experienta in domeniu;
    • studii superioare economice;
    • cunostinte bune de utilizare PC ( Excel, programe baze date);
    • experienta in utilizarea Charisma reprezinta un avantaj;
    • capacitate de concentrare, analiza și sinteza;
    • capacitate de decizie si de a rezolva probleme.

    Responsabilitati

    • monitorizeaza incadrarea in costurile bugetate pe fiecare linie de business;
    • este implicat in procesul de bugetare, garanteaza relevanta ipotezelor luate in calcul;
    • urmareste respectarea bugetului, propune masuri corective;
    • monitorizeaza proiectele de investitii din punct de vedere al incadrarii in bugetul initial si al derularii operatiunilor care tin de cash-flow (aport propriu, credite bancare, granturi AFIR etc)
    • defineste si participa la construirea instrumentelor de lucru, inclusiv sisteme informatice, care sa-i permita o mai buna eficienta in functia sa;
    • participa la intocmirea bugetelor de productie;
    • analizeaza pierderile tehnologice pe produse;
    • orice alte activitati care au tangenta cu activitatea de calculatie corecta a costurilor, de urmarire a acestora.

    • perspectiva unei cariere de succes intr-o companie in continua dezvoltare;
    • mediu de lucru modern, placut și dinamic;
    • pachet salarial negociabil in funcție de experienta si performanța demonstrate.

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (138)