Telesales - Contract 6 luni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Telesales - Contract 6 luni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.05.2020

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Abilitati foarte bune de comunicare;
    Orientare catre rezultate;
    Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat.

    Responsabilitati

    Responsabil de vanzarea serviciilor prin discutii telefonice catre cei interesati;
    Contactarea clientilor din bazele de date deja existente;
    Contactarea telefonica a clientilor care plaseaza direct comenzi pentru servicii de design interior si se asigura ca au ales serviciul potrivit;
    Convingerea clientilor sa opteze pentru pachetele superioare de design interior daca va considera ca raspund mai bine nevoilor lor;
    Responsabil de vanzarea serviciilor prin canalele de comunicare (Facebook, Instagram, WhatsApp, LinkedIn, etc.)
    Beneficii:
    Program flexibil cu posibilitatea de a lucra si de acasa uneori;
    Salariu atractiv;
    Bonus de performanta;
    Pachet de beneficii la alegere (tichete de masa, tichete de vancanta, pensie privata, 7 card).

    Remote

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (160)