Team Manager- limba franceza

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.04.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group Romania recruteaza Team Manager pentru o importanta companie de IT din Timisoara.

    Rolul de Team Manager presupune Managementul performanței: construirea si mentinerea relatiilor de afaceri cu parțile interesate (clienții, utilizatori finali, colegii si managementul). Este un rol care isi stabileste obiective, optimizeaza procedurile, instruieste si isi indruma echipa printr-un un proces continuu, stimularea performanței fiind prin feedback și coaching.

    CERINTE:

    -Limba Franceza-avansat (scris si vorbit);
    -3 ani experienta pe un rol similar;
    -Abilități analitice și de rezolvare a problemelor;
    -Cunostinte de baza financiar/bancare, de preferat experienta domeniul bancar ( carduri si plati).

    Responsabilitati

    -Vei colabora cu cele 7 echipe din Belgia si Germania pentru a optimiza continuu experiența clienților, calitatea livrării serviciilor și eficiența costurilor;
    -Stabilirea obiectivelor si a standardelor de perfor­manță;
    -Comunicarea obiectivelor cu scopul de a fi înțelese și atinse de fiecare membru al echipei;
    -Instruirea si indrumarea echipei (monitorizarea performanței zilnice, lunare, trimestriale, anuale a echi­pei).

    Daca daca esti un Team Manager pozitiv, care isi inspira si motiveaza echipa. Care comunica eficient si incurajeaza creativitatea, nu ezita sa-mi trimiti CV-ul tau. Mai multe detalii la numarul de telefon:0728.303.784-Oana Filip