Customer support with Italian -Teleworker / Work@home

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Transporturi
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 26.01.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Esti descurcaret si iti place sa socializezi pe telefon/chat/mail? Esti ocupat cu facultatea, dar iti doresti un job? Sau ai deja un job si iti doresti sa iti completezi veniturile lunare?
    Vino in echipa noastra de suport clienti pentru o companie multinationala ce ofera servicii de cumparare, preluare si livrare rapida.

    Intrucat noi ne dorim colegi pe termen lung, speram ca descrierea de mai jos sa ti se potriveasca:

    - Bune abilitati de comunicare;
    - Cunostinte avansate de limba italiana (scris, citit si vorbit);
    - Sa detii cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
    - Disponibilitate pentru a lucra 12 ore/saptamana, Vineri-Duminica, in intervalul 20:00-24:00;
    - Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau:

    - Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport prin chat/e-mail/telefon;
    - Vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
    - Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii.

    Pentru a putea sa iti desfasori activitatea este necesar:
    - Sa ai acces la o camera linistita;
    - Sa ai calculator/laptop propriu;
    - Sa ai o conexiune stabila la internet.

    Pentru implicarea ta, noi iti oferim:
    - Posibilitatea de a lucra de acasa;
    - O echipa pozitiva si un mediu prietenos;
    - Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala;
    - Feedback continuu pentru dezvoltarea ta profesionala;
    - Program flexibil;
    - Salariu fix si bonusuri de performanta.