Director Tehnic, Productie & Ofertare

Angajator: Adina Bigas
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 30.03.2020

    Oferim servicii de consultanta resurse umane si recrutare personal pentru companii in crestere sau aflate in etape de transformare organizationala.

    Mai jos puteti gasi informatii cu privire la profilul pentru care recrutam acum pentru un Client de-al nostru.

    Cerinte

    - studii superioare (absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti)
    - experienta specifica in domeniul constructiilor - ideal si de santier, anterior
    - foarte bune cunostinte de legislatie
    - bun people manager, capabil de a delega anumite responsabilitati si de a motiva oamenii
    - capacitate de a lucra eficient cu un volum mare de date, cu proiecte paralele
    - persoana pasionata de ceea ce face / implicata / dedicata
    - foarte bune capacitati de organizare
    - excelente abilitati de comunicare
    - atenta la detalii

    Responsabilitati

    - planifica, organizeaza si supervizeaza activitatile departamentului tehnic (productie si ofertare)
    - coordoneaza departamentul tehnic
    - prospecteaza piata si identifica noi proiecte
    - reprezinta compania si gestioneaza relatia cu potentialii clienti
    - gestioneaza documentatia de ofertare pentru participarea la licitatii (intocmirea, depunerea, prezentarea si sustinerea tehnica a ofertei)
    - ofera suport tehnic la negocierea contractelor specifice domeniului de constructii
    - gestioneaza relatia cu reprezentantii beneficiarului, proiectantului, subcontractorii si tertii, legate de documente specifice FIDIC
    - urmareste partea tehnica a proiectelor in garantie si postgarantie