Analyst with French ( Analyste paramétrage)

Angajator: Cegedim Service Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Prin prisma succesului inregistrat de-a lungul celor peste 6 ani de activitate, compania Cegedim Service Center are peste 450 de angajati (septembrie 2023) care ne-au ales ca sa construim impreuna un centru de excelenta operationala. Oferim un mediu de lucru placut, dinamic, plin de oportunitati, in care initiativa fiecarui coleg este incurajata si apreciata.

    Cegedim ofera solutii creative si eficiente pentru a raspunde nevoilor de business ale clientilor, satisfactia lor fiind pe loc prioritar pentru noi.

    Vocatia noastra este de a CREA echipe profesioniste, de a SPORI competentele angajatilor noștri pentru a le oferi oportunitati reale de dezvoltare si parcursuri de crestere in cariera si, in final, de a ne CONSTRUI propria identitate Cegedim Service Center in Romania!

    Cerinte

    Compétences nécessaires :
    - Bonne maîtrise de la langue française - au moins niveau B1, idéalement B2
    - Bonnes compétences Excel.

    Le profil recherché:
    - Etudes supérieures finalisés ou en cours ;
    - Personne organisée et autonome ;
    - Bonne capacité d’analyse et esprit de synthèse ;
    - Le sens du service client et esprit d’équipe.

    Responsabilitati

    Ta mission :
    En collaboration avec des ingénieurs ou chefs de projets sur des missions nécessitant une bonne compréhension des fonctionnalités du logiciel de gestion, vous devrez :
    - Analyser les demandes des clients de l`Assurance Maladie et proposer des solutions
    - Réaliser les paramétrages liés au logiciel de gestion
    - Assurer les tests fonctionnels, participer à la rédaction des plans de tests et suivre les anomalies
    - Faire un suivi post-démarrage, notamment par le traitement d’anomalies et des demandes de maintenance via notre outil de ticketing
    - Valider la documentation utilisateur et les consignes d’installation standard

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Fun / Relax Area

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (208)