Economist - Timișoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Iulius active.

Vezi toate job-urile Economist - Timișoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 18.02.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    AȘTEPTĂM CV-UL TĂU, DACĂ TE ÎNCADREZI ÎN CRITERIILE DE MAI JOS:

    - Studii superioare în domeniul economic
    - Experiență de minimum 3 ani pe un post similar
    - Cunoștințe de legislație fiscală, contabilitate financiară și de gestiune
    - Bun cunoscător al pachetului Microsoft Office (Excel, Word)
    - Limba engleză – nivel B2
    - Punctualitate, implicare, curiozitate profesională și atenție la detalii
    - Comunicare, spirit de echipă, atitudine pozitivă

    Responsabilitati

    CE VEI FACE?

    - Operează documente contabile (în softul specific) pentru Iulius Mall Timișoara;
    - Întocmeşte, înregistrează şi verifică facturi (clienţi, furnizori, utilităţi);
    - Realizează activităţi de casierie;
    - Înregistrează chitanţe şi dispoziţii de plată;
    - Verifică scriptic şi faptic soldul pe casierie;
    - Scanează, arhivează şi înregistrează documente;
    - Analizează din punct de vedere financiar situaţia chiriaşilor cu probleme – fișe de reziliere;
    - Realizează punctaje periodice cu clienţii, furnizorii şi partenerii companiei pentru confirmarea soldurilor;
    - Întocmeşte facturile de chirii şi utilităţi, marketing şi publicitate pentru clienţii Iulius Mall Timişoara;
    - Verifică periodic soldurile conturilor cu partenerii şi efectuează punctaje periodice cu aceştia;
    - Urmărește încasările și emite notificări.

    Alte informatii

    CARE SUNT AVANTAJELE TALE:

    - Pachet salarial motivant;
    - Condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic şi stimulativ;
    - Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanţă şi succese dovedite.