Customer Service Advisor with Romanian

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix Romania active.

Vezi toate job-urile Customer Service Advisor with Romanian active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 14.04.2020

    With some of the world’s biggest and most well-known brands as our clients, chances are you’ve already interacted with Concentrix!  Whether you’re buying a pair of jeans online, or calling tech support about your new headphones, we’re behind the scenes making the customer experience smoother. But we do more than just customer service! Concentrix helps clients with everything from consulting and technology services to analytics and insights.

    Concentrix. A passionate company powered by passionate people.

    Cerinte

    Intră în echipa noastră si fii aici chiar de la început!

    Ești persoana pe care o căutăm? Daca da, inseamna ca:

    • Ești entuziasmat de modă, comerț electronic și transformi fiecare contact cu clienții într-o experiență unică
    • Ești mulțumit cu sfatul tău doar dacă și persoana căreia îi oferi îndrumare este satisfăcută
    • Vei găsi soluții simple și potrivite pentru fiecare cerere în parte
    • Ești un partener de încredere și asiguri succesul magazinului online prin standardele tale de înaltă calitate

    Ai aceste calități?

    • Entuziasm pentru modă și comerț online
    • Abilități foarte bune de comunicare
    • Curiozitate de a învăța lucruri noi
    • Adaptabilitate si flexibilitate
    • Atitudine prietenoasă față de clienți
    • Aptitudini de muncă în echipă
    • Seriozitate, consecvență și autonomie
    • Experiența in activitatea serviciu – clienți reprezinta un plus dar nu este eliminatorie

    In cadrul acestui post, iti vom oferi urmatoarele beneficii:

    • Salariu competitiv
    • Tichete de masa
    • Training platit
    • Beneficii financiare pentru echipamente si activități sportive si de wellness
    • Reducere de 20% la produsele de pe site-ul About You
    • Servicii medicale
    • Programe interne de dezvoltare profesionala
    • Posibilitati de avansare in cariera
    • Ziua Fructelor, ziua inghetatei și multe altele
    • Mediu de lucru multinational #Different by design

    Ești în centrul atenției noastre iar noua ne va face plăcere să îți răspundem oricand la orice intrebare.

    Responsabilitati

    Cluj Napoca,

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (8)