Partner Care Agent

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Partner Care Agent active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.03.2020

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Obiectivul rolului de Partner Care este cel de a mentine relatiile cu partenerii nostri la cele mai inalte standarde, in vederea trainingului si al onboarding-ului lor pe platforma, de aceea mizam mult pe abilitatile tale interpersonale.

    Vei fi colegul ideal daca esti o persoana ambitioasa, cu excelente abilitati de comunicare atat in cadrul echipei, cat si cu partenerii. Iti place sa gasesti solutii si sa ajuti, precum si sa petreci timp de calitate in pauza de masa cu colegii (in foodpanda ne place sa mancam!) 😊

    - Ai minimum studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
    - Esti disponibil pentru un program fix de lucru (L-V 10:00 - 18:00);
    - Ai experienta relevanta in activitati de tip customer care B2B;
    - Cunosti limba engleza la nivel conversational si Microsoft Office la nivel basic;
    - Ai experienta de lucru cu aplicatii de tip CRM;
    - Te caracterizezi prin a fi foarte bine organizat(a) si atent(a) la detalii;
    - Gasesti cu usurinta solutii in orice situatie si iti pastrezi echilibrul in situatiile limita;
    - Ai spirit de echipa, simt al umorului;
    - Te implici in activitatile zilnice si dai dovada de proactivitate;
    - Doresti sa inveti permanent si sa te dezvolti intr-o companie in continua expansiune;

    Responsabilitati

    - Acorzi suport in activitatile zilnice de onboarding ale partenerilor (restaurante);
    - Solutionezi ticketele de troubleshooting ale restaurantelor;
    - Pregatesti si predai echipamentele necesare colegilor si/sau partenerilor (remote);
    - Respecti SLA-urile interne pentru Training-ul si Onboarding-ul partenerilor (restaurante) pe platforma cat si pentru solutionarea ticketelor;
    - Ai posibilitatea sa iti dezvolti un portofoliu de parteneri locali pe care sa ii ajuti in dezvoltarea lor pe platforma;

    Alte informatii

    Beneficii
    - Salariu motivant
    - Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei si autonomie
    - Decont abonamente transport
    - Bonuri de masa
    - Abonament medical la Regina Maria
    - Contract pe perioada nedeterminata
    - Work from home

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (533)