Pedagog After School

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Pedagog After School active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.09.2020
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Esti mereu cu zambetul pe buze? Iti folosesti creativitatea in tot ceea ce faci? Rabdarea si empatia sunt doua dintre calitatile tale? Lucrezi la fel de bine si cu copiii, dar si cu cei de seama ta? - Daca raspunsul este DA, la cel putin trei din patru intrebari, atunci esti candidatul potrivit pentru noi. Daca la acestea se adauga si studiile de pedagogie, atunci esti candidatul ideal.

    Responsabilitati

    Suntem in cautarea unui coechipier, tanar si energic care sa desfasoare activitati educative cu copiii intr-un afterschool aflat in inima orasului (foarte aproape de Piata Victoriei). Programul de lucru se desfasoara intre orele 11:00 si 19:00, iar salariul este negociabil si va fi discutat in cadrul interviului de cunoastere.
    Suntem nerabdatori sa te avem in echipa noastra.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Job national