Referent Centru Monitorizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Referent Centru Monitorizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.03.2020

    Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume in retailul farmaceutic din Romania, cu o reputatie solida construita în cei peste 30 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întampinat cu atentie, grija, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienti trec lunar pragul Farmaciilor DONA.

    Peste 2.500 de profesionisti în domeniul sanatatii lucreaza în Grupul DONA, cu totii fiind devotati unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.

    Alatura-te si tu echipei DONA!

    Cerinte

    Farmaciile DONA, asteptam cu interes CV-ul tau.
    Cum arata noul coleg noua colega:
    - operare PC cunostinte medii
    - Office (Word, Excel, Outlook) cunostinte medii
    - rabdare si discretie
    - spirit analitic si organizatoric
    - sisteme antiefractie (alarma si CCTV) cunostinte minime (reprezinta un avantaj)
    - experienta de lucru intr-un Dispecerat (reprezinta un avantaj)

    Responsabilitati

    - desfasurarea activitatilor de supraveghere prin intermediul camerelor de supraveghere, pentru prevenirea furturilor interne si externe, cu respectarea Regulamentului Companiei si a prevederilor legale in domeniu
    - asigurarea functionalitatii sistemelor antiefractie
    - intocmirea de rapoarte cu privire la activitatea desfasurata

    Alte informatii

    Care vor fi beneficiile tale:
    - pachet de beneficii complex si diversificat:
    - salariu direct proportional cu experienta si abilitatile
    - tichete de masa
    - card de reducere in farmaciile Dona
    - mediu de lucru profesionist si oportunitatea dezvoltarii carierei alaturi de o echipa de profesionisti

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (9)