Functionar Informatii Clienti - Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Iulius active.

Vezi toate job-urile Functionar Informatii Clienti - Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Relatii Publice
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 06.07.2020

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    ANGAJĂM FUNCTIONAR INFORMATII CLIENT

    Cerințe:

    - Studii superioare finalizate;
    - Cunoașterea limbii engleze la nivelul mediu (vorbit, corespondență de afaceri);
    - Operare MS Office (Word, Excel);
    - Prezență fizică placută și discurs professional;
    - Capacitate de organizare și prioritizare;
    - Inițiativă și atitudine pozitivă;
    - Flexibilitate, discreție și loialitate.

    Responsabilitati

    Descrierea postului:

    - Primește, distribuie și expediază corespondența către clienții și departamentele din interiorul companiei, conform procedurilor;
    - Răspunde la telefon și oferă informații, în funcție de situații;
    - Primește reclamațiile și sugestiile scrise sau verbale din partea clienților și chiriașilor, comunicându-le ulterior departamentului abilitat în vederea soluționării;
    - Coordonează lucrările speciale de întreținere, anunțând chiriașii despre data la care acestea sunt programate;
    - Contactează chiriașii pentru anunțarea vizitelor;
    - Primirea facturilor emise și distribuirea acestora către chiriași.

    Alte informatii

    Se oferă:

    Pachet salarial motivant;
    Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
    Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.