Consultant Suport Tehnic (Remote sau la Sediu) - SmartBill

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 28.03.2024

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - Foarte bune abilitati de comunicare, atat telefonic, cat si in scris;
    - Atitudine proactiva, orientare catre client;
    - Atentie la detalii;
    - Motivatia permanenta de a-i ajuta pe cei din jur;
    - Persoana calma si rabdatoare;
    - Deschiderea catre a invata lucruri noi;
    - Bun prieten cu limba romana, atat cea scrisa, cat si cea vorbita;
    - Sincer si autentic.

    Responsabilitati

    - Preluarea solicitarilor din partea clientilor SmartBill, fie pe email, chat sau telefonic, si asistarea si indrumarea acestora in utilizarea softului de Facturare si Gestiune SmartBill;
    - Ascultarea cu maxima atentie a situatiilor expuse de catre clienti;
    - Oferirea solutiilor cele mai potrivite, in cel mai scurt timp posibil.

    Imediat dupa angajare, vei intra in perioada de training, avand acces la absolut toate informatiile necesare pentru a-ti desfasura activitatea cu succes!

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Sediu localizat in zona Piata Unirii, cu o atmosfera de lucru prietenoasa si mentori dornici sa ajute noii colegi sa se integreze in în echipă;
    - Pachet salarial ofertant;
    - Abonament medical la clinica Regina Maria;
    - Pachet de beneficii flexibile (Benefit Online);
    - Bookster;
    - Team building-uri lunare, zile tematice si activitati relaxante;
    - Posibilitatea de lucru Remote pentru colegii care nu locuiesc in Bucuresti.

    Despre angajator:

    SmartBill este cel mai popular si indragit program de facturare si gestiune din Romania cu peste 60.000 de clienti multumiti, intr-o dezvoltare permanenta.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Sibiu, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (276)