Call Center Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cupio active.

Vezi toate job-urile Call Center Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Cupio
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 08.05.2020

    Cupio este un brand românesc, fondat în anul 2011, ce comercializează produse cosmetice profesionale pentru înfrumusețare, din domeniile: manichiură, make-up, îngrijire personală, dotări saloane.
    În prezent, din portofoliul brandului fac parte peste 10.000 de produse. Echipa Cupio este tânără, entuziastă și numără 120 de angajați.

    Cerinte

    Constituie un avantaj experienta in domeniu;
    Nivel mediu de operare al pachetului MS Office/PC;
    Abilitati bune de comunicare, ascultare activa si interrelationare;
    Persoana orientata catre client, dinamica si optimista;
    Initiativa si perseverenta;
    Persoana entuziasta, serioasa;
    Atitudine pozitiva, orientare catre client;
    Studii medii / superioare;
    Automotivat si cu spirit de echipa;

    Responsabilitati

    Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienti;
    Realizarea si confirmarea comenzilor;
    Rezolvarea intr-un mod profesionist a situatiilor legate de clientii companiei;
    Colaborarea stransa si suport pentru celelalte departament;
    Operarea si procesarea datelor;
    Informarea corecta si la timp a superiorului ierarhic despre problemele aparute in derularea activitatii zilnice;
    Indeplineste alte atribuitii specifice postului.

    Alte informatii

    Stabilitate si siguranta
    Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time
    Un program de lucru fix
    Alte beneficii

    Timisoara,

    Timisoara, Lugoj,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (16)