Business Responsible Agent/Team leader - Cluj Napoca, Targu Mures, Baia Mare

Angajator: Grawe Romania Asigurare
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Cluj Napoca
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 14.03.2020

    Grawe România Asigurare SA face parte din grupul Grazer Wechselseitige Versicherung care valorifică experienţa acumulată în cei 190 de ani de existență și este recunoscut pe piaţa central și est europeană pentru puterea financiară, stabilitatea şi capacitatea investiţională.
    Compania oferă clienţilor asigurări auto, de viaţă, de proprietăţi şi bunuri, de sănătate, de accident și de călătorie.
    Intreaga activitate este axată, deopotrivă, pe efortul de a obţine şi cultiva încrederea clienților, ca și pe explorarea continuă a necesităţilor acestora.

    Vino și tu în echipa noastră! Fă un pas înainte în cariera ta, profesează într-un mediu de lucru dinamic și competitiv și vei avea ocazia să lucrezi alături de o echipă pasionată.
    Adresa:
    Str. Vulturilor nr. 98A, sector 3, Bucureşti

    Cerinte

    Căutam un nou coleg/ o nouă colegă pentru postul de Director local vânzări care să corespundă următoarelor cerințe:
    -Studii superioare
    -Minimum 3 ani de experienta in management in domeniul asigurarilor (de viata si generale)
    -Cunostinte medii de utilizare a calculatorului
    -Nivel mediu de cunostinte de limba engleza
    -Carnet de conducere categoria B

    Responsabilitati

    Principalele atribuții vor fi:
    -Recrutarea, selectia si instruirea echipei din subordine
    -Stabilirea, impreuna cu Directorul Zonal, a obiectivelor de vanzari la nivelul agentiei si a planului de masuri pentru atingerea acestora
    -Monitorizarea si evaluarea periodica a activitatii si rezultatelor agentiei pe baza rapoartelor de activitate
    -Implementarea actiunilor comerciale la nivelul agentiei

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Pachet salarial corespunzator responsabilitatilor si functiei
    -Bonusuri de performanta trimestrial si anual
    -Participare in programul de training platit de companie
    -Asigurare de sanatate
    -Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala in care te poti dezvolta personal si profesional

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Grawe Romania Asigurare. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Grawe Romania Asigurare >>

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (5)