Team Leader Îmbuteliere - Timișoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Team Leader Îmbuteliere - Timișoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.05.2020

    Suntem este cel mai mare producător de bere din România, cu un portofoliu de mărci puternice, cu care ne mândrim și pe care le iubesc milioane de români. Prietenia, pasiunea și dezvoltarea ne însuflețesc pe toți, fie că vorbim de colegii din fabricile noastre (din Brașov, Buzău, Cluj-Napoca și Timișoara), din depozite, de pe teren sau din sediul central din București.

    Povestea Ursus Breweries e împletită cu povestea fiecărui om din echipa noastră.

    Cerinte

    Studii superioare, de preferat tehnice;
    Minimum 2 ani experiență într-o poziție similară în producție (supervizor, șef schimb);
    Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi/tură continua;
    Abilități de planificare și organizare;
    Abilități interpersonale și de comunicare (scris și oral);
    Abilități de leadership;
    Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului, atenție la detalii;
    Cunostințe nivel mediu de limba engleză;
    Cunostințe Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și alte programe folosite în procesul de planificare, de preferat SAP.

    Responsabilitati

    Coordonarea și supervizarea întregii echipe din Îmbuteliere la nivel de schimb – operatori de proces, artizani de proces (personal întreținere);
    Executarea planului de producție cu respectarea standardelor de calitate ale produsului finit;
    Respectarea instrucțiunilor, procedurilor și standardelor de calitate și sisteme ISO (inclusiv SHEQ);
    Respectarea standardelor de consumuri de utilități și materiale de îmbuteliere;
    Asigurarea efectuării sarcinilor de întreținere curentă și reparațiilor accidentale;
    Promovarea îmbunătățirii continue prin implementarea practicilor și proceselor WCM (World Class Manufacturing) și inovare;
    Aplicarea eficientă a procesului de management al performanței în scopul atingerii indicatorilor de performanță la nivel de echipă, departament și fabrică;
    Identificarea nevoilor de dezvoltare și training pentru membrii echipei și urmărirea implementării planurilor de dezvoltare individuală;
    Asigurarea unei comunicări eficiente în cadrul echipei sau/și cu alte echipe și funcțiuni.

    Alte informatii

    contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
    salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de dperformanță și competențe;
    bonus de performanță după prima lună de angajare;
    primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
    ore suplimentare plătite dublu;
    ore de noapte plătite cu spor de 25%;
    spor de tura continua de 17% aplicat la total venit brut realizat lunar;
    tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
    tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
    bonusuri pentru evenimente în familie;
    cotă de bere lunară.

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (27)