Specialist Servicii Clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Banca Transilvania active.

Vezi toate job-urile Specialist Servicii Clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Banca Transilvania
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Vaslui
  • Actualizat la: 09.09.2020

    Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

    Cerinte

    Daca ai studii superioare absolvite si experienta in vanzari de minim 3 luni te invitam sa aplici pentru acest post.

    Pentru a face parte din echipa BT e important sa ai abilitati excelente de comunicare cu clientii si colegii, atitudine pozitiva si dorinta de a atinge obiectievele comune ale echipei.

    Responsabilitati

    Sa cunosti in detaliu si sa promovezi produsele si serviciile bancare in functie de nevoile clientilor;
    Efectuezi operatiuni cu numerar/ fara numerar in functie de specificul tranzactiei;

    Iti oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top.

    Stim, iti doresti sa cresti profesional, asadar suntem pregatiti ca in functie de performanta constant dovedita sa ai sansa altor roluri care ti se potrivesc & beneficii suplimentare. :)

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (290)