Customer Care in Italian (Brasov)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SYKES active.

Vezi toate job-urile Customer Care in Italian (Brasov) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: SYKES
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 07.04.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Vorbești limba Italiană la un nivel mediu sau avansat și ai cunoștiințe de utilizare a calculatorului?
    • Ești o persoană calmă, comunicativă și plină de entuziasm și îți place să ajuți oamenii din jurul tău?
    • Ești în căutarea ACELUI loc de muncă unde să-ți începi cariera și să te dezvolți într-un mediu multicultural?

    Dacă răspunsul tău este de 3 x DA, atunci alătură-te echipei noastre!

    Responsabilitati

    Deoarece ne dorim să fim colegi pe termen lung, sperăm să ți se potrivescă descrierea de mai jos :

    • Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
    • Capacitatea de învățare și dorința de autoperfecționare;
    • Preluarea apelurilor venite din partea clienților cu diferite întrebări;
    • Abilități de rezolvare a problemelor prin intermediul telefonului, e-mail sau prin rețelele de socializare.

    Noi putem să-ți oferim, în schimbul eforturilor tale, următoarele beneficii :

    • O echipă ambitioasă și pozitivă, într-o atmosferă prietenoasă;
    • Mediu de lucru profesionist și clienți de renume internațional;
    • Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera și de a promova rapid în cadrul companiei;
    • Training profesional;
    • Feedback constant pentru a te ajuta să te dezvolți;
    • Bonus de performantă atractiv;
    • Bonuri de masă de 15 RON/zi;
    • Asigurare medicală privată;
    • Petreceri și activități de teambuilding cu echipa

    SYKES is a leading, global digital-marketing and customer-care outsourcer. SYKES provides differentiated, full lifecycle customer-engagement services to Global 2000 companies and their end consumers at key touchpoints. Headquartered in Tampa, Florida, SYKES’ comprehensive suite of solutions addresses the needs of major companies around the world — serving such industries as communications, financial services, technology, healthcare, transportation and leisure, insurance, retail and energy.

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (22)