Sef Santier Constructii Civile, Targoviste

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adina Bigas active.

Vezi toate job-urile Sef Santier Constructii Civile, Targoviste active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Adina Bigas
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Targoviste
  • Actualizat la: 30.07.2020

    Oferim servicii de consultanta resurse umane si recrutare personal pentru companii in crestere sau aflate in etape de transformare organizationala.

    Mai jos puteti gasi informatii cu privire la profilul pentru care recrutam acum pentru un Client de-al nostru.

    Cerinte

    • Experiență ca si sef de santier în construcții
    • Bun organizator și coordonator, responsabil, serios și proactiv
    • Bun comunicator, bun coordonator de echipă
    • Cunostințe ale legislației în domeniul construcțiilor
    • Absolvent al Facultății de Construcții Civile, Industriale și Agricole
    • Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel) și programe de proiectare (Autocad)
    • Cunostințe de limbă engleză
    • Permis conducere categoria B

    Responsabilitati

    • Respectarea prevederilor caietului de sarcini, ale contractului in derulare si ale graficului de executie
    • Organizarea activitatilor in santier si a fronturilor de lucru pentru optimizarea executiei
    • Gestionarea personalului propriu aflat in subordine: sefi punct lucru, tehnic, comercial, gestionar
    • Propunerea de modificări la proiectul in executie în cazul constatării unor erori
    • Verificarea listelor de materiale ce vor fi utilizate şi stabilirea cantităţilor necesare
    • Colaborarea cu reprezentantii beneficiarului, proiectantii, subantreprenorii
    • Supervizarea, indrumarea si coordonarea forţei de muncă proprii, precum şi a subcontractorilor
    • Predarea in bune conditii si de calitate a lucrarilor incredintate
    • Raspunde de gestionarea aspectelor economico-tehnice si administrative ale santierului pe care il conduce
    • Raspunde pentru securitatea si sanatatea in munca si a normelor PSI la santierul aferent lucrarii in executie
    • Raspunde pana la predarea contractului si pe perioada de garantie a lucrarii de calitatea si termenele lucrarilor executate.

    Alte informatii

    • Mediu de lucru profesionist
    • Pachet salarial și beneficii atractive
    • Training, formare și suport continuu pentru dezvoltare profesională
    • Carieră într-o societate cu tradiție, aflată în continuă dezvoltare

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (79)