People think it's magic, we call it Engineering! Haide sa facem o magie!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Progis Consulting active.

Vezi toate job-urile People think it's magic, we call it Engineering! Haide sa facem o magie! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Progis Consulting
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 07.03.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Fii tu X-men-ul din ecuatie daca:
    - lucrezi de minim 3 ani in domeniu
    - esti pasionat de inginerie si tehnologie
    - stapanesti foarte bine AutoCAD, Axis, Ms Office
    - cunosti si aplici in practica normativele de proiectare
    - ai capacitatea de coordonare si comunicare eficienta atat in munca de echipa cat si in relatia cu colaboratorii si beneficiarii

    Responsabilitati

    Si vei avea misiunea compusa din:
    - elaborare documentatii tehnice in diverse faze de proiectare
    - realizarea modelelor de calcul 2D si 3D in Axis pentru efectuarea calculului structural (dimensionare si armare)
    - elaborarea proiectului tehnic si a detaliilor de executie
    - corelarea proiectului cu celelalte specialitati - arhitectura si instalatii
    - respectarea termenelor de predare
    - urmarirea desfasurarii lucrarilor pe santier
    - ne place sa fii autonom dar si teamplayer cu initiativa

    Alte informatii

    Iar noi avem o PRO-punere pentru tine:
    - programe de instruire,
    - programe de dezvoltare personala,
    - flexibilitate,
    - la noi vei putea avansa in cariera, deoarece ne plac PRO-vocarile
    - ai ocazia inspiri dar si sa fii inspirat muncind alaturi de echipa PROgis
    - trimite-ne un CV, iar noi te chemam la o cafea sa povestim. Adu cu tine un portofoliu de proiecte executate pentru ca noi suntem hotarati sa facem echipa cu vizionarii, pasionatii si cei cu atitudine proactiva.
    Daca batem palma, vei avea un pachet salarial negociat la discutia finala, avem tombola lunara, poti promova in cadrul companiei si te vei putea bucura si de bonusuri periodice in functie de performanta. Pe parcurs mai inventam stimulente, pentru ca suntem creativi.

    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (31)