JUNIOR BUYER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.FUTURE active.

Vezi toate job-urile JUNIOR BUYER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: I.FUTURE
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.03.2020

    IFUTURE Romania is a recruitment company part of a multinational organisation Thakral Group from Singapore. We want to be the Solution Partner, positioning as the intermediate between the potential of the labor market and the specialized staff need from our portofolio clients.

    The values which drives our activity are: Passion, Responsibility, Flexibility, Creativity.

    Our goal is to provide high quality recruitment and consultancy services to interested candidates of the romanian labor market, by making them take the right step forward and match goals with individual plans.

    Cerinte

    - Ai studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;

    - Stăpânești foarte bine limba germană, cât și limba engleză;

    - Ești atent/ă la detalii, ești foarte organizat/ă și respecți deadline-urile;

    - Ai foarte bune abilități de comunicare;

    - Ești o persoană analitică, care dă dovadă de putere de decizie, corectitudine și inițiativă;

    - Te adaptezi ușor la situații noi;

    - Stăpânești foarte bine pachetul MS Office (Excel, Word, Power Point).

    Responsabilitati

    - Gestionarea unei grupe de marfă de care va fi direct responsabil/ă prin selectarea produselor și negocierea comercială cu furnizorii;

    - Supervizarea pieței și prezentarea în magazine a sortimentației din portofoliu într-un mod cât mai inovativ/atractiv;

    - Analizarea și anticiparea trendurilor și direcțiilor de dezvoltare a pieței pentru grupa de marfă de care este responsabil/ă;

    - Dezvoltarea și menținerea unui nivel înalt de calitate pentru aceste articole.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)