specialist resurse umane

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regency Company active.

Vezi toate job-urile specialist resurse umane active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Regency Company
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.03.2020

    De 20 de ani suntem un partener de încredere al proiectelor de mobilier furnizând clienților noștri materialele de care au nevoie: PAL melaminat, blaturi, MDF și cea mai largă gamă de accesorii de mobilă. Totodată oferim și servicii dedicate: debitare - aplicare cant, consiliere tehnica de specialitate și transport.

    Cerinte

    Experienta de lucru de minim 3 ani consecutivi ca si Inspector Salarii;
    Cunostinte de operare PC (Word, Power Point, Excel );
    Buna cunoastere a legislatiei in domeniul salarizarii;
    Atentie pe detalii, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
    Persoana responsabila, organizata, pro-activa, dinamica, orientata spre indeplinirea obiectivelor corect, complet si la termenele stabilite;
    Abilitati de comunicare si de lucru in echipa

    Responsabilitati

    Gestionarea dosarelor de personal;
    Verificarea zilnica a condicilor de prezenta si intocmirea pontajelor’
    Inregistrarea datelor si transmiterea Revisal;
    Inregistrarea lunara in aplicatia payroll a tuturor datelor necesare efectuarii calculului salarial;
    Emiterea lunara a fiselor de pontaj, a statelor de plata, a fluturasilor, a rapoartelor de viramente ;
    Efectuarea periodica a raportarilor statistice privind datele salariale;
    Transmiterea corecta, completa si la timp a rapoartelor solicitate de catre superiorul ierarhic;
    Emiterea si eliberarea tuturor adeverintelor solicitatea de salariatii companiei;
    Ofera consultanta privind modul de calcul al salariilor, a aplicarii prevederilor legale in domeniul salarizarii;
    Efectuarea intregii activitati de salarizare conform legislatiei in vigoare;
    Consultarea permananeta a modificarilor legislative, raportarea si implementarea acestora in activitatea desfasurata.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (26)