Inspector HR - Suceava

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Suceava
  • Actualizat la: 21.02.2020

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    Vino să îți construiești o carieră de succes, alături de cei mai buni!

    CINE SUNTEM?

    Compania IULIUS dezvoltă și operează, la nivel național, proiecte mixte, cu funcțiuni de retail și office, și centre comerciale de tip mall. Din portofoliul companiei fac parte ansamblurile multifuncționale Palas Iași și Iulius Town Timișoara, precum și rețeaua Iulius Mall, în orașele Iași, Suceava, Cluj-Napoca.

    AȘTEPTĂM CV-UL TĂU, DACĂ TE ÎNCADREZI ÎN CRITERIILE DE MAI JOS:

    - Studii superioare finalizate;
    - Cunoștințe aprofundate de legislația muncii;
    - Curs Inspector Resurse Umane obținut la o instituție acreditată;
    - Experiență minim 3 ani în domeniu;
    - Bune abilități de comunicare, prezentare, negociere și convingere;
    - Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
    - Noțiuni de operare MS Office (Excel, Word);
    - Capacitate de organizare și prioritizare;
    - Flexibilitate, discreție și loialitate.

    Responsabilitati

    CE VEI FACE?

    - Titularul postului asigură organizarea și derularea operațiunilor de administrare de personal si salarizare (CIM, acte adiționale, suspendări);
    - Întocmirea de situații pentru management;
    - Organizarea și asigurarea fluxului informațional;
    - Întocmirea deciziilor interne: încetări și suspendări;
    - Pregătirea și întocmirea documentelor aferente cercetărilor disciplinare;
    - Transmitere Revisal;
    - Întocmire diverse adeverințe: medic familie, spital, bănci.

    Te așteptăm în echipa IULIUS!

    Alte informatii

    CARE SUNT AVANTAJELE TALE:

    - pachet salarial motivant, alte beneficii (tichete de masă, asigurare medicală);
    - condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic și stimulativ;
    - posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.